Hizmet Koşulları

Elazığ Web Tasarım / Hizmet Koşulları

 1. Tüm hizmetlerimiz öncelikle karşılıklı iyi niyet ve güven esasına dayalıdır.
 2. Elazığ Web Tasarım yıllık hosting ve domain ücretlerini tüm siteler için aynı miktarda belirlemiştir. Fiyatlar kullanıcıdan kullanıcıya değişiklik göstermez.
 3. Elazığ Web Tasarım’da yıllık ücret artışı dolar ve enflasyon bazlı olup yıldan yıla artı yönde değişkenlik gösterir.
 4. Elazığ Web Tasarım domain ve hosting hizmetlerini kullanıcılar adına gerçekleştirir. Alan adları ve site içerikleri kullanıcının mülküdür.*
 5. Elazığ Web Tasarım web sitelerinin tasarımcısı olarak en yüksek yetkiye sahiptir. Kullanıcılar en yüksek seviye olarak editör vb. şeklinde yetkilendirilir.
 6. Elazığ Web Tasarım’da ücretsiz teknik destek ve içerik desteğinde süre sınırı yoktur. Sistematik ve nitelikli içerik eklemeler, geliştirmeler ve güncellemeler bu kapsamın dışındadır.
 7. Elazığ Web Tasarım web sitelerin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi adına kullanıcılara önceden haber vermeksizin sitelere her türlü müdahale hakkını saklı tutar.
 8. Elazığ Web Tasarım daha iyi hizmet ve performans için web sitelerini önceden haber vermeksizin tamamen başka sunuculara taşınması hakkını saklı tutar.

* Kullanıcıların web tasarım hizmetleri üzerindeki hakları sınırsız değildir.

 1. Sitenin alt kısmındaki Elazığ Web Tasarım logosunu veya ibaresini kaldırmak, gizlemek, değiştirmek,
 2. Index sayfasındaki <meta name=’author’ content=’…’> <meta name=’designer’ content=’…’> kısımlarını kaldırmak, değiştirmek veya gizlemek,
 3. Elazığ Web Tasarım sunucularında hizmet alırken alan adını başka bir sunucuya yönlendirerek siteyi taşımak ve yönetici hesabını silmek kötü niyetli davranış sayılacağından hizmetin tek taraflı olarak sona erdirilmesine neden olacaktır.